Технічний vs дизайн проєкт - Zrobleno

Технічний vs дизайн проєкт

renovation

Перш ніж приступити до процесу ремонту свого будинку або квартири, більшість людей продумують стиль приміщень, колірну гамму і функціональні можливості але, часто, втрачають важливі технічні нюанси, які можуть ускладнити реалізацію ремонту. Це призводить до того, що кінцевий варіант разюче відрізнятиметься від того, що було задумано спочатку.

Саме тут на підмогу приходить спеціальний проєкт приміщень, як квартири, так і будинку, розроблений архітекторами компанії ЗРОБЛЕНО з урахуванням не тільки смакових переваг власника, а й усіх технічних характеристик житла. Його складе фахівець, у якого є практичні знання, і великий досвід проектування інтер’єрів використовуючи сучасні інструменти щоб максимально передати ергономіку і функціональність майбутнього інтер’єру.

ArchBuro (АрхБюро) ЗРОБЛЕНО пропонує на вибір як технічний проєкт так і дизайнерський проєкт нерухомості. Давайте розберемося для чого потрібні ці продукти і який підходить саме Вам.

Для початку, нагадаємо вам з чого складаються технічний і дизайн проєкти.

Технічний проєкт квартири, в першу чергу, включає в себе всі необхідні будівельні креслення для ремонту, які будуть виконувати роль будівельної карти для підрядника. Але важливо звернути увагу, що технічний проєкт не обмежений сухими планами. По суті, технічний проєкт – оптимальне рішення так як включає в себе витримане стилістичне рішення відповідно до побажань клієнта, підбір і комплектацію матеріалами обробки, а важливі інтер’єрні або конструктивні рішення дублюються колажами, щоб при реалізації ремонту наш покупець не заплутався у всьому різноманітті своїх ідей.

Технічний проєкт містить обмірний план приміщення, план демонтажу і монтажу, план розміщення меблів і сантехніки, а також необхідні розкладки для підлоги, стін, плани стель з висотами, розташування вимикачів і розеток, освітлення та багато іншого потрібного для проведення якісного ремонту.

При створенні проєкту необхідно продумати всі технічні нюанси щодо міжкімнатних перегородок, стель, каналізації, оздоблювальних робіт, врахувати розведення електричної проводки, установку електроприладів. Адже від кожної деталі залежить комфорт вашого проживання.

Найголовніше, що дивлячись на свій проєкт, ви на 90% будете мати уявлення як буде виглядати ремонт після його завершення. Тут головне не зображення, а сама концепція. Це означає, що дизайн інтер’єру ви будете створювати самостійно. Ви самі підберете, який стиль вибрати для своєї зручності, доповните його елементами декору, які вам подобаються.

На сьогоднішній день кожен дизайнер інтер’єру наполягатиме на виконанні дизайн проєкту вашої квартири або будинку і, треба сказати, ЗD візуалізації майбутнього ремонту завжди викликають захват. Але чи всім необхідно робити дизайн проєкт з візуалізацією? Давайте розберемося!

У ArchBuro (АрхБюро) ЗРОБЛЕНО ви з легкістю зможете замовити виконання як технічного так і дизайн проєкту. Основна відмінність дизайн проєкту від технічного – це максимально індивідуалізоване дизайнерське рішення підкріплене фотореалістичною візуалізацією кожного приміщення вашої нерухомості. Візуалізація дозволить «приміряти» вибрані оздоблювальні матеріали, оцінити поєднання колірної гами і загальне відчуття від інтер’єру.

І, безумовно, в дизайн проєкт від ЗРОБЛЕНО входить вся технічна документація, тобто повноцінний технічний проєкт.

В процесі роботи над дизайн проектом Ви берете участь в обговоренні, разом з дизайнером погоджуєте модель меблів, її розташування, матеріали і т.д. В кінцевому підсумку дизайнер підготує візуалізації максимально відповідні вашим очікуванням. Адже дизайнер не просто видасть вам набір картинок, він створить інтер’єр, який можна втілити в життя. Таким чином, отримуючи готові візуалізації і технічний проєкт, ви опинитеся в майбутньому і побачите точну картину вашого майбутнього житла.

Тепер ще кілька основних відмінностей дизайн проєкту від технічного. І перше – це ціна! Техпроєкт вам обійдеться в 490 гривень за один метр по підлозі. А вартість розробки дизайн проєкту становить 990 гривень за 1 квадрат площі вашої нерухомості. Терміни виготовлення дизайн проєкту – до 65 робочих днів, в той час як виконати технічний проєкт можна всього за 27 днів.

А тепер, увага, порада від архітекторів ЗРОБЛЕНО: якщо хочете стильний і сучасний ремонт і не переслідуєте мету впровадити складні інтер’єрні рішення, то ми рекомендуємо зупинитися на технічному проєкті вашої квартири і замовити послугу дизайнерського супроводу вашого ремонту, що допоможе вам впоратися із завданням підбору матеріалів і колірних рішень!

Проте, замовляючи технічний або дизайн проєкт квартири в ArchBuro ЗРОБЛЕНО ви заощадите сили, нерви і час, які дорожчі всіх грошей на світі. Якісний проєкт – запорука того, що ваша квартира або будинок стануть зручним і комфортним житлом для вас і вашої родини.