Ремонт квартири

ДОВІРТЕ ЦЮ СКЛАДНУ СПРАВУ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

 

«Простіше, ніж зробити ремонт» — так починають казати після співпраці з нами

Наш сервіс — це система.

Система, що допомагає замовнику та виконавцю ремонту знайти один одного. 

Система, що одночасно працює на тих, хто хоче отримати якісну послугу, та на тих, хто хоче розвинути свій бізнес. 

Система, що руйнує міф про неймовірну складність ремонту.

Тут зберігають час та гроші. 
Тут обирають з-поміж декількох  пропозицій. 
Тут знаходять ідеальну «пару» 😉

Наша задача — досліджувати ринок, попит, пропозиції, тенденції; знаходити найкращих виконавців та матеріали. Твоя — обрати свого виконавця!

Brenich

Роман Бренич

Засновник та СЕО

“Діджиталізація життя змінила нас назавжди. Користуючись онлайн-платформами, ми купуємо продукти і зберігаємо власний час. 

Сервіс ЗРОБЛЕНО було створено з метою спрощення надання та отримання послуги з ремонту нерухомості. В його основу покладено ідею структуризації складних процесів. 

Для користувачів ми розробили онлайн-калькулятор ремонтних робіт та спростили процес пошуку перевіреного підрядника. Тепер це можна зробити за лічені хвилини в будь-якому куточку планети. Щодня ми працюємо над удосконаленням сервісу, щоб замовити ремонт було так само легко, як і піцу.”

Brenich

Артем Постовалов

Засновник та СОО

«Все можна зробити краще, ніж робилося досі» — сказав всім відомий Генрі Форд. Саме цю думку ми взяли за основу при створенні нашого інноваційного сервісу.

Його основне завдання — зробити процес ремонту простим і менш ризикованим для замовників, а також надати можливість дійсно відповідальним фахівцям правильно організовувати свою роботу.

Наш продукт сьогодні — важливий внесок в побудову нової системи відносин та стандартів ринку. Мрійте - і все буде ЗРОБЛЕНО!

Все, пішов працювати, А.П.