Ремонт квартири

ДОВІРТЕ ЦЮ СКЛАДНУ СПРАВУ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Ми підприємці ... Розвиваючи бізнес ми ставимо собі за мету не тільки розвиток сфери послуг ремонту в Україні в цілому, але і підтримку підприємництва як такого.

Ми створили систему, яка дозволить відповідальним і вправним виконробам та компаніям ефективно і послідовно розвивати власну справу, а значить наші клієнти які потребують ремонту отримають кращу якість ремонтних послуг і більш приємний сервіс.

Brenich

Роман Бренич

Засновник та СЕО

Діджиталізація нашого життя змінила нас назавжди. Час - головна цінність сьогодення. Користуючись онлайн платформами ми купуємо не тільки продукти, авіаквитки, техніку - ми купуємо власний життєвий час….

Карантин відкрив нові можливості та укорінив онлайн сервіси для кожного з нас. Проєкт платформи ЗРОБЛЕНО був створений з метою спрощення послуги ремонту нерухомості. Основа нашого зручного онлайн сервісу - структуризація складних процесів. Для користувачів ми розробили онлайн калькулятор робіт ремонту та пошуку перевіреного підрядника за лічені хвилини з будь-якого куточку планети. Щодня ми працюємо над удосконаленням нашого калькулятору, щоб замовити ремонт було так само легко як і піцу…

Artem

Артем Постовалов

Засновник та СОО

«Все можна зробити краще, ніж робилося досі.» - казав всім відомий Генрі Форд.

Саме це твердження ми взяли за основу при створенні нашої інноваційної платформи-сервісу ремонтів інтер'єрів.

Основне завдання залишилося незмінним - зробити процес ремонту квартири простим і менш ризикованим для замовників, дати можливість дійсно відповідальним фахівцям правильно організовувати свою роботу. Наш продукт сьогодні - це перший пазл у великій еко-системі послуг ремонту, але важливий внесок в фундамент нової системи відносин та нових стандартів ринку який, завдяки зусиллям нашої команди, обов'язково буде Зроблено ...

Все, пішов працювати, А.П.