Компанія «ЗРОБЛЕНО» - ремонт вашої мрії

 
  • Капітальний ремонт квартири асоціюється зі сходженням на Еверест - довго, дорого та страшно. І це дійсно може бути так, якщо робити ремонт самостійно. Довірте цю складну справу професіоналам! Ремонт під ключ - це спеціалізація компанії «ЗРОБЛЕНО».
  • Компанія була створена у 2016 році Романом Бреничем та Артемом Постоваловим. Десять років роботи у сфері капітальних ремонтів стали основою для розробки проекту ЗРОБЛЕНО. Ідея проекту - це автоматизація кожного етапу виконання ремонту та створення готових дизайн-рішень, представлених в шоурумі ремонтів. Завдяки чому досягається головна мета компанії - виконання замовлення у фіксовані терміни за незмінну вартість.
  • Звернувшись до нас, кожен клієнт отримує ряд переважних моментів, адже:
  • Серце компанії - сучасна СRM система, яка дозволяє керувати та контролювати процес ремонту від першого до останнього кроку.
  • Руки компанії «ЗРОБЛЕНО» - згуртована команда архітекторів, дизайнерів, виконробів, логістів та майстрів на чолі з керівником проекту Артемом Постоваловим.
  • Обличчя компанії – це, звичайно, посмішки наших задоволених Клієнтів. На рахунку ЗРОБЛЕНО вже більше 50 успішно виконаних замовлень!
  • Команда ЗРОБЛЕНО виконує всі без винятку види робіт від створення технічного проекту до генерального прибирання, залишаючи Клієнту найприємніші моменти - вибір дизайну та розробку планування з архітектором. Компанія працює з блочними, панельними, цегляними та монолітними будинками. Також ЗРОБЛЕНО може виконати ремонт квартири під ключ у старовинних будинках і будинках-пам'ятках архітектури в індивідуальному порядку.

Роман Бренич 

Засновник та СЕО

У процесі багатьох років роботи в будівельному бізнесі я прийшов до того, що людям потрібен зручний сервіс по ремонтах, побудований за принципом «усе в одному місці».

Знаю, що сутність створення візуалізацій квартири та підбору матеріалів зводиться до одного – «доторкнутися» до своєї майбутньої квартири. І для того, аби зробити цю мрію відчутною, ми з командою створили дві унікальні можливості. Це простий у використанні калькулятор ремонту, який дозволяє не лише «побачити майбутнє», але й оцінити витрати на нього! А також перший в Україні шоурум ремонтів квартир, в якому можна «помацати» заповітний ремонт!

У проекті ЗРОБЛЕНО я ставлю собі цілі підтримувати гідних українських виробників, матеріали яких ми використовуємо в наших ремонтах, та створювати нові робочі місця, тим самим розвиваючи ринок ремонтно-будівельних послуг нашої країни.

Артем Постовалов 

Засновник та виконавчий директор

Ремонт квартири потребує знань, а отже вартий Вашого часу та грошей!

Завдяки ЗРОБЛЕНО, Ви заощадите власний ресурс, який націлите на успіх та ефективність в основних сферах Вашого життя.

Я пишаюся нашою командою і тим, що ми робимо в ЗРОБЛЕНО! 

Сміливо висловлюйте свою індивідуальність в дизайні і будьте впевнені у високій якості ремонту. Насолоджуйтесь моментом, коли мрія збувається, а все інше буде ЗРОБЛЕНО ...

Все, пішов працювати, А.П.

 
Отже, якщо Ви прочитали текст до цього моменту, значить, налаштовані Ви рішуче! Запрошуємо зробити перший крок до мети й скористатися простим онлайн-конструктором Вашого ремонту, в якому можна вибрати стиль, розрахувати вартість і терміни!